Mevzu Derin Flaş Gelişme Var !

Meral Akşener ile Bahçeli kavgasının asıl sebebi ne? ‘Gelin vurun lan!’
MHP lideri Devlet Bahçeli ile İYİ Parti lideri Meral Akşener arasındaki tehditli ve meydan okumalı kavga soruşturmalık oldu. Peki Bahçeli ile Akşener arasındaki tehlikeli gerilim nasıl başladı, dün gece neler yaşandı?

MHP ile İYİ Parti liderleri arasında eşi benzeri olmayan bir kavga yaşanıyor. Kavganın görünürdeki sebebi MHP’nin af isteği ve McKinsey eleştirileri olsa da perde arkası çok daha derin ve bildik. Devlet Bahçeli, Meral Akşener’i MHP’yi bölüp parçalamakla itham ediyor. Akşener’in ülkücü oylara yönelik söylemlerine de bu sebeple sert karşılık veriyor.  Dün gece ülkücülerin Meral Akşener’in kapısına dayanıp “Hareketin lideri Devlet Bahçeli” diye bağırmaları da bundandı.

Flaş gelişme : İki parti arasındaki restleşmede ipin ucu fazlasıyla kaçınca bugün devreye İçişleri Bakanlığı girdi. Bakan Süleyman Soylu, olayla ilgi inceleme başlatılması için İstanbul Valiliği’ne talimat verdi. Valilikte MHP’lilerli ilgili tahkikat başlattı.

Gelin vurun lan! : İçişleri bakanlığının soruşturma başlattığı olayın video görüntüleri MHP ve İYİ Parti arasındaki atışmanın ne kadar tehlikeli bir noktaya geldiğini gösteriyor. MHP’liler slogan atarken Meral Akşener cama çıkıyor ve aynen şöyle bağırıyor:
-Erkekseniz gelin vurun! Yuh size be… Hadi gel! Gelin vurun lan!… Gelin lan! Gelin..

Tükürüp twit attı: Kapısındakilere tükürüp camdan çekilen Meral Akşener bu olaydan sonra geri vites yapmayıp tansiyonu daha da yükseltti ve Bahçeli’ye şu twiti attı:

turkcephe

SONUÇLARINA KATLANIRSIN: Dün gece siyasi atışma sınırlarını aşan olayların başlangıcısı Meral Akşener’in McKinsey ve Afla ilgili MHP’ye yönelttiği eleştirilerle başladı. Devlet Bahçeli twitter hesabından Akşener’e sert bir dille yanıt verip “Büyük sözü dinle yoksa “Sonuçlarına katlanırsın” dedi. İşte o paylaşım:

turkcephe

SONUÇLARI MERAKLA BEKLİYORUM: Bahçeli’nin “Sonuçlarına katlanırsın” twitine Meral Akşener partisinin adresini yayınlayarak karşılık verdi.

turkcephe

İşte MHP’liler bu twitten sonra Meral Akşener’in evinin kapısına dayandılar. Akşener’de parti yerine konutunun kapısına dayanmasına çıldırıp cama çıktı ve meydan okudu.

Kaynak : http://www.internethaber.com/meral-aksener-ile-bahceli-kavgasinin-asil-sebebi-ne-gelin-vurun-lan-1908742h.htm

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir